Kompletní polygrafický servis‎

NAŠE SLUŽBY

GRAFICKÉ STUDIO

Vytváříme grafické návrhy a kreativní koncepty, podle Vašich přání. Naším cílem je Vaše spokojenost. Vždy se snažíme vyhovět přání zákazníka a připravit návrhy dle jeho představ. Soustředíme se na individuální přístup a jedinečný design našich návrhů. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti reklamy, designu a kreativních návrhů.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK

Velkoformátový tisk je u nás velmi frekventovaný a to jak pro interiérové použití, tak pro exteriérové. Pro velkoplošný tisk používáme eco-solventní barvy. Exteriérová životnost tisků provedených eco-solventními inkousty se v praxi pohybuje od jednoho roku do tří let v závislosti na velikosti a intenzitě zatížení aplikací. Tisky jsou odolné proti vodě, saponátům, mechanickému poškození, otěru a kolísání teploty. Laminováním dojde k prodloužení jejich životnosti až na pět let. Využití - podlahová grafika, reklamní bannery, POS displeje,  poutače, plakáty, deskové materiály a další.

WEBDESIGN

Na míru vytvoříme webové stránky dle přání zákazníka. Naším cílem je přinášet majiteli a návštěvníkům stránek užitek. Webdesign se staví na jakési hierarchii potřeb pro nejlepší a nejefektivnější dosažení zisku. Nalezitelnost, dostupnost, přístupnost, použitelnost, intuitivnost, důvěryhodnost, přesvědčivost, emocionální propojení, příjemnost a smysluplnost. Ve zkratce to znamená, že web musí být sestaven tak, aby byl lehce k nalezení přes vyhledávače, neukazuje rozsypané písmena nebo obrázky, lze jej zobrazit i na telefonech, návštěvníci budou důvěřovat tomu, co vidí a nakupují, zapamatují si jej a bude se vracet. To je základem pro naprosto dokonale fungující web.

REKLAMNÍ TEXTIL

Chcete zviditelnit Vaši firmu nebo akci? Maturitní stuhy či výšivky na čepice? To vše a mnoho dalších textilii vám dokážeme zajistit. Nejznámější metoda pro potisk textilu je sítotisk. Jedná se o přenášení grafiky dle dodaných podkladů. Výhodou sítotisku je přímé nanesení barvy na textil, která je prakticky neodstranitelná. Barvy jsou většinou kvalitní a barevnost motivu je výborná i při několika desítkách oprání. Další výhodou je potisk motivu dle přesně definovaných barev dle vzorníku daného výrobce. Nevýhodou sítotisku je vysoká cena při menším množství z důvodu náročné předtiskové přípravy. Další možností je nažehlení přes nažehlovací folie. Odpadne finančně náročná příprava jako u sítotisku. Jedná se o výrobu nažehlovací folie buď potištěné, nebo jenom vyřezané do tvaru a v lisu za vysoké teploty se to nažehlí. Každá folie má danou teplotu. A poslední variantou je nášivka. Jako u sítotisku je nutná „předšicí příprava“ a nevýhodu je, že opravdu malé písmena a obrázky vyšít nelze. Jinak je to jedna z nejpěknějších metod zvýraznění log a nápisů na textil. Používá se u silnějších materiálů nebo čepic.

PRODUKČNÍ DIGITÁLNÍ TISK

Poskytujeme komplexní služby z celé oblasti polygrafie, Nabízíme možnost tisku široké škály nejrůznějších tiskovin od vizitky po barevný katalog. Jsme schopní vytvořit unikátní produkty v libovolném nákladu dle přání klienta. Digitální tisk v současné době nahrazuje tisk ofsetový pro publikace v malých nákladech. Digitální tisk se nejvíce uplatňuje při tisku knih, protože knihy vytištěné na digitálních strojích se na rozdíl od ofsetu již nemusejí seskládat a tím se snižují náklady na tisk a zvyšuje rychlost výroby. Digitální tisk je považován za méně náročný na předtiskovou přípravu než tisk ofsetový. To je způsobeno jeho větší pružností a celkovou progresivností segmentu digitálního tisku a také tím, že je snazší provádět kontrolní výtisky.

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

Někdy se může stát, že zákazník ani fotobanka nenabízí vhodný obrázek či je potřeba udělat obrázek nový a vlastní, nabízíme proto také fotografické služby. Fotograf přijede kamkoliv s plnou profesionální výbavou. Uděláme fotky jak osob, tak interiérů, či dalších věcí dle požadavků klienta. Tyto fotografie se pak používají na reklamní grafiku, firemní a prezentační materiály, např.: bannery, billboardy, kalendáře, postery…. Nebo zajistíme dokumentaci akcí a různých prezentací.

FOTOTAPETY A OBRAZY

Naším cílem je nabídnout naše služby nejen velkým společnostem, ale i malým zákazníkům, kteří by si rádi vyzdobili jak kanceláře, tak i domácnost. Proto máme
v nabídce velmi žádané fototapety, kdy nabízíme výběr z mnoha typů tapet od hladké až k hrubšímu vzorku imitující stěnu. Nabízíme moderní designové obrazy tištěné na míru nejmodernější technologií na kvalitním plátně. Obrazy na plátně se
v poslední době těší stále větší oblibě. Můžeme nabídnout jakýkoliv motiv, rozměr a provedení a zároveň vysokou kvalitu. K dispozici jsou obrazy s motivy z naší rozsáhlé galerie či vlastní obraz. Může jít o oblíbené místo, fotku z minulosti, rodinné fotografie a podobně.

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Ve světě reklamy jsou reklamní předměty s vlastním logem to nejdůležitější a nejrozšířenější. Téměř na cokoliv si zákazník vzpomene, jsme schopni zajistit. Na reklamní předměty se používají nejčastěji dvě metody tisku. Tampónový tisk a gravírování. Tampónový tisk je tiskový proces, který může přenést 2D obraz na 3D objekt. Díky tvarové přizpůsobivosti tamponu je možné přenést obrázek z roviny na povrch prakticky jakéhokoliv tvaru (tj. plochý, válcový, kulový, textura, konkávní povrch, vypouklý povrch, složité úhly). Gravírování je technologie, která nahrazuje ruční rytí, a tedy lze říci, že vytváří nápis, logo, či ornament odebráním materiálu. V současné době se používá na výrobu informačních, reklamních tabulí, tiskařských štočků a různých razidel. Gravírování nachází uplatnění ve všech oborech a firmách se sign-makingovým (tj. vytvářejícím rozličné typy popisků, nápisů, symbolů, či orna-mentů) pracovištěm.

Donplus s.r.o. ©  2011 - 2022 Všechna práva vyhrazena.